0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim lamtumirës i presidentit Pendarovski me ambasadorin çek Toman

Republika e Maqedonisë së Veriut dhe Republika e Çekisë vazhdimisht ushqejnë marrëdhënie të sinqerta miqësore, të bazuara në respekt të ndërsjellët, besim dhe kuptim, konstatuan në takim e sotëm të presidentit Stevo Pendarovski dhe ambasadorit çek Mirosllav Toman.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle