0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim Kovaçevski – Hulman Marti: Mbështetje nga Zvicra për progres të Maqedonisë së Veriut dhe integrimeve evropiane

- Integrimi i Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian do të jetë kontribut në stabilitetin e rajonit dhe të BE-së, vlerësuan në takimin e sotëm kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe ambasadorja e Zvicrës në vend Veronika Hullman Marti.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle