0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takim i Zaevit dhe Gashit për hyrjen e Alternativës në Qeveri, është paralajmëruar shumicë parlamentare

Mundësia për përfshirjen e deputetëve të Alternativës në shumicën parlamentare dhe për hyrje në Qeveri, do të jetë temë e takimit të paralajmëruar për sot të kryeministrit dhe liderët të LSDM-së, Zoran Zaev me kryetarin e Alternativës, Afrim Gashi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle