0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Takim i Xhaferit me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme të Italisë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, realizoi takim me Benedeto Della Vedova, zëvendësministër i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar i Republikës Italiane, i cili po qëndron në vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle