0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Takim i Xhaferit me kryetaren e Parlamentit shqiptar, Nikolla

Gjatë Konferencës Evropiane të kryetarëve të parlamenteve, Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dhe Kryetarja e sapozgjedhur e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, Lindita Nikolla, realizuan një takim protokollar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle