0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i Xhaferit me kryetaren e Kuvendit të Malit të Zi, Gjuroviq

Në suazat e Asamblesë së 9. të Sesionit plenar të Asamblesë Parlamentare të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore, që mbahet në Athinë, Republika e Greqisë, Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dhe anëtarët e Delegacionit, realizuan takim bilateral me kryetaren e Kuvendit të Malit të Zi, Daniella Gjuroviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle