0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Takim i udhëheqësive të Ministrive të Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut dhe Çekisë

Angazhimet e përbashkëta për bashkëpunim dhe përkrahje të ndërsjellë me Ministrinë e Punëve të Brendshme të Republikës së Çekisë, janë konfirmuar sot në takim bilateral mes delegacionit të Ministrisë së Punëve të Brendshme, të udhëhequr nga ministri Oliver Spasovski dhe delegacionit çek të Ministrisë së Punëve të Brendshme, të udhëhequr nga zëvendësministri i Punëve të Brendshme Jirzhi Novaçek.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle