0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i Spasovskit me Drejtorin rajonal për Evropën Juglindore të Iniciativës globale kundër krimit të organizuar transnacional

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot mbajti një takim pune me Valter Kamp, Drejtor rajonal për Evropën Juglindore të Iniciativës globale kundër krimit të organizuar transnacional, në të cilin u diskutuan aktivitetet e Ministrisë së Punëve të Brendshme në luftën kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle