0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i Spasovskit me drejtoreshën e Drejtorisë doganore Slavica Kutirov

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe Drejtori i Byrosë së Sigurisë Publike, Sasho Tasevski u takuan sot me drejtoreshën e Drejtorisë doganore, Slavica Kutirov në të cilin u bisedua për funksionimin e ndërveprimit, gjegjësisht shkëmbimin e informacioneve dhe të dhënave midis dy institucione që është thelbësore, veçanërisht në vendkalimet kufitare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle