0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Takim i Shoqatës së kursimtarëve nga banka “Eurostandard” me Delegacionin e BE-së

Shoqata e personave  fizik dhe juridik të dëmtuar "Drejtësi për kursimtarët" sot kumtoi se ka realizuar takim me Delegacionin e Bashkimit Evropian në vend  në të cilën është biseduar  për falimentin e "Bankës Eurostandard".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle