0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Takim i Shilegovit me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Veliaj

Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov sot mbajti takim me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili është për vizitë njëditëshe në Shkup. Në takim. të dy kryetarët biseduan për bashkëpunimin e deritanishëm të suksesshëm ndërmjet Shkupit dhe Tiranës dhe për mundësitë që ai bashkëpunim ndërmjet dy qyteteve të vëllazëruara të thellohet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle