Ballkan SQBallkan.portal SQ

Takim i shefave të diplomacive të BE-së, temë edhe Ballkani Perëndimor

- Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve anëtare të BE-së sot në Luksemburg do të bisedojnë për marrëdhëniet me Ballkanin Perëndimor, në kontekst të takimit ndërmjet përfaqësuesit të lartë për politikë të jashtme të BE-së, Zhozep Borell dhe liderëve të rajonit të KB-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle