0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Takim i Shaqirit me përfaqësues të Institutit të Pedagogjisë

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri sot pati takim me delegacionin e Institutit të Pedagogjisë pranë Fakultetit Filozofik në Shkup, për të cilin tha se jep kontribut të madh në zhvillimin dhe mbështetjen e modernizimit të sistemit edukativo-arsimor në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle