0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i Ruskovskës me ambasadorin francez Bomgartner dhe gjykatësin për lidhje Dibost

Shefja e Prokurorisë themelore publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit, Vilma Ruskovska sot pati drekë pune me ambasadorin e Francës në vend, Siril Bomgartner dhe gjykatësin për lidhje me seli në Beograd, Frederik Dibost, i cili kohë më parë e mori këtë funksion, informuan nga Prokuroria publike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle