0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Takim i ri i Zaevit me Gashin për hyrjen e Alternativës në Qeveri

Kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i Alternativës Afrim Gashi sot do të mbajnë takim të ri rreth asaj nëse partia do t’i bashkohet qeverisë dhe shumicës parlamentare ose do të mbetet në bllokun opozitar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle