0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i presidentit Pendarovski me kryetarin e GJEDNJ-së, Robert Spano

Proceset vijuese reformuese në gjyqësi dhe bashkëpunimi i Maqedonisë së Veriut me Gjykatën Evropiane për të Drejta të Njeriut kanë qenë temë e bisedimeve në takimin e presidentit Stevo Pendarovski me kryetarin e GJEDNJ-së, Robert Spano, i cili ndodhet për vizitë në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle