0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i presidentit Pendarovski me kryeministrin në largim malazez, Zdravko Krivokapiq

Në korniza të vizitës zyrtare në Mal të Zi presidenti Stevo Pendarovski ka realizuar takim me kryeministrin në largim malazez Zdravko Krivokapiq, ku u shkëmbyen mendime për marrëdhëniet bilaterale në mes RMV-së dhe Malit të Zi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle