0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takim i presidentit Pendarovski me anëtarët e Komisionit për parandalim dhe mbrojtje nga diskriminimi

Presidenti Stevo Pendarovski sot i ka pritur kryetaren e Komisionit për parandalim dhe mbrojtje nga diskriminimi, Vesna Bandevska, si dhe me anëtarët e Komisionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle