Ballkan SQBallkan.portal SQ

Takim i presidentes Osmani me Derek Çollet dhe Gabriel Eskobar

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në kuadër të vizitës në Nju-Jork është takuar me  këshilltarin në Departamentit amerikan të Shtetit, Derek Çollet, si dhe me të dërguarin amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle