0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i Petrovskës me Mejer dhe Tarkvinto: Së bashku vazhdojmë ta ndryshojmë pamjen e Armatës

Ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska, sot është takuar me zëvendësshefin e Misionit në Ambasadën amerikane, Erik Mejer dhe atasheun e sapoemëruar në Maqedoninë e Veriut, kolonelin Majkëll Tarkvinto.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle