0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i përfaqësuesve të policive kufutare të Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi

Përfaqësues të policive kufitare të Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi, në qytetin shqiptar, Korçë mbajtën takim tejkufitar trepalësh, organizuar nga misioni i OSBE-së në Shqipëri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle