0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Takim i përfaqësuesve të këshillave lokalë ekonomiko-social dhe Këshillit nacional ekonomiko-social

Në Lidhjen e Sindikatave të Maqedonisë (LSM) spt u mbajt takim mes përfaqësuesve të këshillave lokalë ekonomiko-social dhe të Këshillit nacional ekonomiko-social.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle