0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takim i Pendarovskit me shefin e diplomacisë austriake

Marrëdhëniet e përgjithshme midis Maqedonisë së Veriut dhe Austrisë, si dhe perspektivat evropiane të vendit ishin në fokus të bisedimeve të presidentit Stevo Pendarovski me ministrin federal austriak për punë evropiane dhe ndërkombëtare Mihael Linhart.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle