0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i Pendarovskit me Frensis Fukujama dhe profesorë nga Universiteti Stenford në SHBA

Presidenti Stevo Pendarovski sot realizoi takim me Frensis Fukujama, filozof amerikan, shkencëtar, analist politik-ekonomik dhe autor si dhe me profesorë nga Universiteti Stenford në SHBA të cilët po qëndrojnë në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e mbajtjes së "Akademisë së liderëve për zhvillim", organizuar nga Instituti për dmeokraci "Societas Civilis" që po mbahet në Fakultetin juridik "Justiniani i Parë" në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle