0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Takim i Pendarovskit me delegacionet e gjykatave kushtetuese të Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë

Presidenti Stevo Pendarovski sot priti delegacionet e gjykatave kushtetuese të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe të Republikës së Bullgarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle