0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Takim i Pendarovskit me anëtarët e komitetit të përbashkët interdisiplinar të ekspertëve për çështje historike, arkeologjike dhe arsimore me Greqinë

Presidenti Stevo Pendarovski sot i priti anëtarët e komitetit të përbashkët interdisiplinar të ekspertëve për çështje historike, arkeologjike dhe arsimore me Republikën e Greqisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle