0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Takim i parë i Këshillit për Partneritet, Tregti dhe Bashkëpunim mes Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Mbretërisë së Bashkuar

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, së bashku me ministren për Evropë dhe Amerikë të Britanisë së Madhe, Uendi Morton, sot në Shkup e mbajtën edhe bashkëkryesuan takimin e parë inaugurues të Këshillit për Partneritet, Tregti dhe Bashkëpunim ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Mbretërisë së Bashkuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle