0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Takim i parë i Erdoganit dhe Pashinjanit në Pragë

Liderët e Turqisë dhe Armenisë sot u takuan në Pragë për herë të parë pasi të dyja vendet, përndryshe armiq historikë, ranë dakord që t'i përmirësojnë marrëdhëniet, shkruajnë një pjesë e mediave botërore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle