0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim i Osmanit me eurodeputetin Quçuk

- Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në profilin e tij në fejsbuk njoftoi se në Bruksel ka realizuar takim me eurodeputetin Ilhan Quçuk, i cili, siç bëri të ditur shefi i diplomacisë, është lovist i vërtetë dhe përfaqësues i vendit në Parlamentin Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle