0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i ministrit Spasovski me liderin e projektit “Mbështetja e BE -së për sundimin e ligjit” Kuzmiçki

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski u takua sot me Mojca Kuzmicçi, lider i projektit në kuadër të projektit "Mbështetja e BE -së për sundimin e ligjit" IPA 2020 dhe liderin e komponentës 2, Gunter Behtlof.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle