0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Takim i ministrit Spasovski me ambasadorin spanjoll Hose Luiz Llozano

- Në Ministrinë e Punëve të Brendshme sot u mbajt takim pune në të cilin ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe drejtori i Byrosë për Siguri Publike, Sasho Tasevski u takuan me ambasadorin e Spanjës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Hoze Luis Lozano dhe atasheun e sapoemëruar të punëve të brendshme për Republikën e Maqedonisë së Veriut me seli në Sofje, Huan Pablo Iglesias.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle