0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takim i ministrit Oliver Spasovski me drejtoren Ekzekutive të Europol, Katrin De Boll

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovksi sot realizoi takim dypalësh me drejtoren Ekzekutive të Agjencisë për zbatimin e ligjit (EUROPOL) Ketrin De Boll, zëvendësdrejtorin Ekzekutiv për Operacione Zhan Filip Lekufe, këshilltarin e Lartë Ilija Pullov dhe shefin e ekipit Andrej Groshell.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle