0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i ministrit Nuredini me drejtorin e Përgjithshëm të Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike

Në kuadër të COP26, ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini ka realizuar takim me Rafael Mariano Grosin, drejtor i përgjithshëm i Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle