0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Takim i ministrit Jeton Shaqiri dhe rektorit të USHKO-Manastir, Igor Nedellkovski

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri, sot në Rektoratin e Universitetit “Shën Klimenti i Ohrit”-Manastir ka realizuar takim me rektorin e sapozgjedhur Igor Nedellkovski, kryetar i Senatit të Universitetit dhe dekanët e njësive universitare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle