0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i ministrit Filipçe me ambasadoren britanike Gallouej

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe ka realizuar takim me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar në vend, Rejçel Gallouej ku kanë diskutuar për gjendjen me pandeminë, vaksinimin, gamën e imunizimit të popullatës si dhe valën e re aktuale me të cilën përballet bota.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle