0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQPolitikë SQ

Takim i ministrit Besimi me ambasadorin italian Silvestri

Kriza energjetike dhe pasojat ekonomike mbi ekonominë evropiane, si dhe përforcimi i bashkëpunimit ekonomik me Italinë ishin temat që u diskutuan në takimin e sotëm të ministrit të Financave, Fatmir Besimi me ambasadorin e Italisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Andrea Silvestri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle