0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i ministres Petrovska me ambasadoren e Ukrainës Zadorozhnjuk

Ministrja e Mbrojtjes Slavjanka Petrovska dhe Ambasadorja e autorizuar e Ukrainës Natalia Zadorozhnjuk u takuan sot në Ministrinë e Mbrojtjes, ku u theksua edhe një herë se vendi ynë dhe të gjitha vendet e tjera anëtare të NATO-s japin një mbështetje të padyshimtë për integritetin territorial dhe sovranitetin e Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle