0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Takim i ministrave të punëve të brendshme Spasovski dhe Lamorxheze

Bashkëpunimi mes ministrive të Punëve të Brendshme  të Maqedonisë së Veriut dhe Italisë është në nivel të lartë profesional, me këmbim të shpejtë, cilësor dhe efikas të njohurive operative. Ky bashkëpunim gjatë gjithë kohës po përmirësohet dhe zhvillohet në frymën e marrëdhënieve miqësore tradicionale  ndërmjet  të dy vendeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle