0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Takim i Mickovskit me ministren gjermane Lirman

- Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski, i shoqëruar nga nënkryetari i partisë, Aleksandar Nikollovski, sekretari ndërkombëtar i partisë , Timço Mucunski dhe sekretarja ndërkombëtare e Unionit të Grave, Maria Miteva, sot realizoi takim me ministren gjermane për Evropë, Ana Lirman.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle