0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Takim i kryetareve të Gjykatave Supreme të Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë

- Delegacioni i Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, i udhëhequr nga kryetarja Besa Ademi gjatë vizitës së sotme zyrtare në Gjykatën Supreme të Republikës së Serbisë, realizoi takim me kryetaren Jasmina Vasoviq dhe me kryetarët e sektoreve të Gjykatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle