0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Takim i kompanive vendore dhe greke – Edhe gjatë periudhës së krizës, mundësi për investime dhe bashkëpunim

Tridhjetë kompani të Maqedonisë së Veriut dhe të Greqisë sot në Shkup janë duke biseduar për mundësitë e investimit dhe për mënyrat e thellimit të bashkëpunimit. Bëhet fjalë për misionin e parë tregtar që e organizojnë Oda Ekonomike Amerikane në Maqedoninë e Veriut dhe Oda Ekonomike Amerikano-Greke.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle