0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takim i Komisionit ndërqeveritar për mbrojtjen e pakicave midis Maqedonisë së Veriut dhe Kroacisë

Komisioni i përzier ndërqeveritar për mbrojtje të pakicave kombëtare midis Maqedonisë së Veriut dhe Kroacisë sot në Shkup e mbajti takimin e pestë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle