0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Takim i Këshillit të Sigurimit të KB-së për krizën me emigrantët

Estonia, Franca, Irlanda, Norvegjia, SHBA-ja dhe Britania e Madhe e ngritën çështjen për krizën me emigrantët gjatë takimit të Këshillit 15-anëtarësh të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara prapa dyerve të mbyllura.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle