0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Takim i Bytyqit me menaxhmentin e Gastrejdit

Zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike Fatmir Bitiqi në profilin e tij në Fejsbuk ka njoftuar se gjatë pjesëmarrjes në Forumin Ekonomik Delfi është takuar me menaxhmentin e Gastrejd dhe ka biseduar për zhvillimin e terminalit të gazit të lëngshëm në Aleksandropol.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle