0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takim i Besimit me ish ministrat e Financave – përvoja dhe njohuritë e tyre kontribuojnë në konceptimin e qëllimeve programore të SEFF-it

Ish-ministrat e Financave dje kanë takuar ministrin e Financave, Fatmir Besimi në kuadër të Forumit Ekonomiko-Financiar Shkup. Qëllimi i takimit është përdorimi i përvojës dhe njohurive të tyre në konceptimin e qëllimeve programore të SEFF.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle