Ballkan SQBallkan.portal SQ

Takim i ambasadores amerikane Kim me autoritetet shqiptare për mbështetje ndaj zjarreve

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Juri Kim, duket se ka lënë për pak pushimet e saj në jug duke zhvilluar një takim në Pashaliman së bashku me ekspertët e USAID-it dhe Emergjencës së Mbrojtjes Civile.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle