Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Takim Guteresh – Micotakis në Nju-Jork

- Situata në Mesdheun Lindor, çështja qipriote, ngjarjet në Libi, çështja e emigrantëve dhe kriza klimatike, ishin temat për të cilat kanë biseduar sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh dhe kryeministri grek Kirjakos Micotakis, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle