0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim Bytyqi-Sevada: Marrëdhëniet bilateral në nivel të kënaqshëm, potencial i madh për avancim të bashkëpunimit ekonomik

Marrëdhëniet bilateral mes dy vendeve janë në nivel të kënaqshëm dhe ekziston potencial I madh për avancim të bashkëpunimit ekonomik, vlerësuan zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim të resorëve ekonomikë dhe investimeve, Fatmir Bytyqi dhe ambasadori japonez, Hironari Savada, në takimin e sotëm në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle