0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Takim bilateral mes shërbimeve doganore të Republikës së Maqedonisë dhe Republikës së Serbisë

Lehtësimi i tregtisë përmes digjitalizimit të procedurave doganore dhe përshpejtimi i mëtejmë i qarkullimit në pikën kufitare Tabanoc/Preshevë përmes On Stop Shop ishte një nga temat e takimit të Drejtorisë së Doganave të Republikës së Maqedonisë të Veriut dhe Drejtorisë së Doganave të Serbisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle