0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Tajvani paralajmëroi përgjigje ndaj stërvitjeve ushtarake kineze

Agjencia Qendrore e Lajmeve e Tajvanit njoftoi se ushtria e Tajvanit do të kryejë stërvitje artilerie me municione të ngjyrosura në pjesën jugore të rrethit Pingtung, të martën dhe të enjten në përgjigje ndaj stërvitjeve kineze.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle